ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Книжкові видання » НАУКОВІ ВИДАННЯ

- "Згадай мене брате. Тарас Шевченко у контексті свого часу"
версія для друку
ІВАНЧЕНКО Юрій Олександрович
- "Згадай мене брате. Тарас Шевченко у контексті свого часу"

Готується до друку книжка

Підпис:

ЗГАДАЙ МЕНЕ, БРАТЕ!

(Тарас Шевченко у контексті свого часу)

                 Згадай мене брате! арас Шевченко у контексты свого часу).  – К. : Парламентське видавництво, 2017. – с.

Автори-упорядники:

Ю. О. Іванченко, радник Президії Національної академії мистецтв України, член Національної спілки художників України, автор-упорядник багатьох видань, зокрема «Мазепа» (1992), «З  української старовини» (К., 1993), один з упорядників книг «Доля. Книга про Тараса Шевченка в образах і фактах» (К., 1993), «Мудрість віків. Українське народознавство у творчій спадщині П. Чубинського» І і ІІ томи (1995), відповідальний  редактор і упорядник щорічника «Мистецтвознавство України» (1–13 випуски);

М. Ю. Андрющенко, кандидат філологічних наук, доцент Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, живописець і графік; її твори демонструвалися на трьох персональних виставках у Києві та Кишиневі; автор монографії «Іміджеві імперативи українського телебачення» (К., 2008).

Формується тираж видання. Просимо подавати Ваші заявки.

Мова: українська

Рік видання: 2017

Обсяг: с.

Розмір/формат: 84x108/16 (205x260 мм)

Обкладинка: палітурка

Ілюстрації: 4+4, кольоровий друк

Обкладинка: палітурка

Вартість примірника: 475 грн, 00 коп.

 

ISBN

Книга складається з окремих тематичних розділів, що містять відповідні літературно-художні матеріали.

У першому – «На незабудь» вміщено поетичні твори, що їх Т. Шевченко присвятив П. Мартосу, І. Котляревському, Є. Гребінці, В. Жуковському, Г. Квітці-Основ’яненку, М. Костомарову, Марку Вовчку, М. Щепкіну, П. Кулішу, Я. де  Бальмену, Я. Кухаренку, С. Гулаку-Артемовському та іншим друзям і знайомим. Вірші супроводжують ґрунтовні нариси про цих діячів культури.

У розділі «У колі друзів» уміщені уривки з повісті Т. Шевченка «Художник», вибрана Шевченкова епістолярна спадщина, спогади сучасників про Кобзаря з нарисами та коментарями. Матеріали останнього розділу дібрані так, щоб показати характерні риси Шевченка та його доби, в яку творили відомі художники й письменники Росії та України – І. Сошенко, І. Айвазовський, К. Брюллов, А. Мокрицький, В. Венеціанов, Ф. Толстой, І. Тургенєв, П. Куліш, М. Костомаров, М. Гоголь, Я. Кухаренко та ін.

Візуальний ряд книги складають понад 300 кольорових та чорно-білих репродукцій творів російських та українських художників, рідкісні світлини та архівні матеріали, більшість з яких оприлюднені уперше в одному виданні у контексті життя і творчості Т.  Шевченка та його доби.

Насамкінець подано «Віхи життя і творчості Т. Шевченка», де вказані головні події його життя – від дня народження до дня смерті.

Розраховане на широкий загал читачів в Україні та за її межами: шанувальників Шевченкової творчості, української та російської культур, викладачів вищих навчальних закладів, учителів, школярів старших класів.

 

 Щоб ЗАМОВИТИ примірник книги звертайтесь за телефонами у розділі контакти                

або заповніть БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ: ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ / ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

 

 

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)