ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Книжкові видання » НАУКОВІ ВИДАННЯ

- Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу"
версія для друку
- Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу"

Підпис:

Назва: 

Науково-практичний коментар до Закону України  "Про державну службу"

Науково-практичне видання

 

Керівник авторського колективу А. О. Селіванов

 

Мова: українська

Рік видання: 2017

Кількість сторінок: 512 с.

Розмір/формат: 60х90/16 (145х215 мм)

Обкладинка: тверда

ISBN 978-966-922-103-2

 

 Щоб ЗАМОВИТИ примірник книги звертайтесь за телефонами у розділі контакти                

або заповніть БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ: ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ / ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

 

 

Прийняття Верховною Радою України Закону України «Про державну службу» природно вимагає новітнього праворозуміння у сфері застосування норм, кожного положення закону для створення єдиної практики для державних службовців щодо зайняття, перебування і припинення їх діяльності на відповідних посадах державної служби.

Поява першого науково-практичного коментаря вказаного закону знаменує стан пізнання досить складних понять, категорій та інститутів державної служби. Авторський колектив у складі відомих вчених з наук адміністративного і трудового права виконав завдання створити доступний науковий коментар-посібник для апарату державних органів, органів державної влади, суддів і прокурорських працівників, викладачів та студентів юридичних ВНЗ.

У науково-практичному коментарі здійснено класичний постатейний системно-структурний аналіз правових норм Закону України «Про державну службу». Видання підготовлене із врахуванням сучасних новел чинного законодавства, що регулює відносини у сфері державної служби, у взаємозв’язку із новітніми тенденціями формування і розвитку інституту державної служби та його значення для розбудови в Україні демократії на засадах «служіння народу».

Видання розраховане на службовців, що проходять державну службу, наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів, суддів, практикуючих юристів.

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)